ukenderu

Рейтинг:  4 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда не активна
 

I-Car Service – одна з провідних українських компаній, яка займається широким спектром робіт. Від переобладнання вантажних автомобілів у пасажирський варіант, обшивки салону до високоякісного тюнінгу будь якого типу автомобілів.
Компанія заснована у 2000-му році. Ось уже 22 роки ми втілюємо у життя  мрії наших клієнтів про ідеальне авто. Високим доказом авторитету нашого бренду є те, що ми являємось офіційними партнерами міжнародних компаній, таких як:
DORAGLASS  – світова компанія по виготовленню автомобільного скла для транспортних засобів з кожної марки і типу.
SGM – провідна міжнародна компанія яка виробляє віброізоляцію.
DOW – друга за об’ємом продаж у світі компанія-виробник промислової, побутової та іншої хімії для автомобілів.
З 2012-ого року крім ремонту, обшивки, облаштування салонів автомобілів, їх тюнінгу ви можете скористатись фірмовим СТО, яке оснащене за останнім словом техніки та має у своєму арсеналі новітній стенд для геометрії коліс, люфт-детектор, та багато іншого. Якщо ви прийшли забрати свій автомобіль раніше і не знаєте де провести час, то у нас також є кімната очікування, де ви можете переглянути з комфортом TV, скористатись Wi-Fi чи просто випити кави.
Також варто зазначити, що на даний час у нас понад десяток реалізованих проектів в Європі та США, що свідчить про високу довіру Європейських та Американських клієнтів до нашої компанії.

 

Створення сайту автосервісу "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина